ورود ثبت نام
برای توضیحات بیشتر به پایین بروید
برخی از مشتریان ما تصویر سه خط منحنی حول یک مرکز که نمایش دهنده شرکت جی ای تی است تصویر لگوی سبز رنگ پاور که نمایش دهنده شرکت نیک استارتر است نوشته انگلیسی سامسونگ همراه با لگو نوشته ی آبی رنگ بنتا که لگوی هلدینگ بنتا را نمایش می دهد

برخی از مشتریان ما

تصویر سه خط منحنی حول یک مرکز که نمایش دهنده شرکت جی ای تی است تصویر لگوی سبز رنگ پاور که نمایش دهنده شرکت نیک استارتر است نوشته انگلیسی سامسونگ همراه با لگو نوشته ی آبی رنگ بنتا که لگوی هلدینگ بنتا را نمایش می دهد

توضیحات بیشتر

مراحل کاری دادسان
 • 1 ثبت ((درخواست مشاوره حقوقی))
 • 2 دریافت رزومه و قیمت پیشنهادی چند وکیل متخصص شرکت تجاری
 • 3 انتخاب وکیل خود و هماهنگی جلسه

وکلای شرکت تجاری، مشاوران حقوقی هستند که به شرکت ها درباره ی مسائل مربوط به تجارت مشاوره می دهند. در میان نگرانی های بی شماری که برای صاحبان کسب و کارهای جدید و یا در حال اجرا وجود دارد این سوال پیش می آید که آیا آنها به یک وکیل متخصص کسب و کار نیاز دارند یا خیر. در حالی که گاهی این برداشت وجود دارد که وکلا نرخ بالایی مطالبه می کنند و اغلب صاحبان کسب و کار تنها زمانی که به مشکل جدی برخورد می کنند یک وکیل استخدام می کنند، اما باید بدانید که مشاوره حقوقی در زمینه ی کسب و کار بخشی از هزینه شرکت است و شما را در اداره کسب و کار در طولانی مدت کمک کرده و اغلب حتی بسیاری از هزینه های شما را پس انداز می کند. به عبارت دیگر، کار کردن با یک وکیل متخصص شرکت تجاری می تواند به جلوگیری از ضرر تجاری در طولانی مدت کمک کند.

وکلای شرکت تجاری در چه زمینه هایی شما را کمک می کنند؟

 • اختلافات تجاری
 • موارد مربوط به خرید و فروش سهام و دیگر اوراق بهادار
 • مسائل مربوط به مالکیت کسب و کار
 • انطباق با مقررات و قوانین تجاری
 • استفاده نادرست از اطلاعات حفاظت شده ی کسب و کارها مانند کپی رایت و علامت تجاری

موارد دیگری که وکلای تجاری به آن رسیدگی می کنند.

علاوه بر اختلافات تجاری، یک وکیل متخصص شرکت تجاری می تواند در موارد مهم دیگری به شما کمک کند:

 • کمک به مذاکره، پیش نویس و بررسی قراردادهای تجاری
 • کمک به شروع کسب و کار و راه اندازی استارتاپ ها
 • رسیدگی به مسائل مربوط به پایان کسب و کار و یا مسائل مربوط به انتقال
 • کمک به تغییر شرکت یا تغییر ساختار سازمانی

چرا برای مسائل مربوط به شرکت تجاری به وکیل متخصص نیاز داریم؟

صاحبان کسب و کار به طور مداوم به دنبال راه هایی برای بهبود تجارت خود و دستیابی به رشد و طول عمر هستند. نباید فراموش کرد که یک جز حیاتی کسب و کار موفق ، یک وکیل متخصص است. در فقدان مشاوره با یک وکیل متخصص تجاری، یک شرکت به طور عجیبی در همه ی زمیه ها آسیب پذیر است. در این صفحه قصد ما بر این است که توضیح دهیم وکلای تجاری چگونه این آسیب پذیری را محدود می کنند. در ادامه موارد غیرقابل انکاری ذکر شده است که نشان می دهد چرا امروزه شرکت شما به وکیل نیاز دارد.

یک وکیل تجاری، تنها برای نمایندگی شما در دادگاه نیست.

یک وکیل تجاری، تنها برای نمایندگی شما در دادگاه نیست. بلکه وکیل کسب و کار شما، آموزش دیده است تا در موضوعات مختلفی درباره ی شرکت شما، از جمله تشکیل قرارداد، ادغام، مالیات و غیره به شما مشاوره دهد بدون اینکه شما مجبور شوید او را به عنوان یک کارمند جدید استخدام کنید.

توسعه ی روابط قوی و قابل اعتماد با سرمایه گذاران

به عنوان یک کسب و کار جدید، شما به احتمال زیاد با سرمایه گذاران در فازهای متعدد مواجه خواهید شد تا بتوانید به کار خود ادامه دهید. یک سرمایه گذار به طور معمول، قبل از رسیدن به توافقات از شما تعداد زیادی سند ضروری در خواست خواهد کرد. وکیل شرکت شما می تواند اطمینان حاصل کند که تمام مدارک موجود، کامل، دقیق و صحیح ذخیره شده اند.

کارکنان را در مورد کسب و کار خود و قوانینی که اعمال می شود، آموزش دهید.

یک وکیل حرفه ای می تواند آموزش دهد. در واقع وکیل شما می تواند به شما و کارمندانتان قوانین مربوط به کسب و کار را بیاموزد. در نتیجه عملکرد شما کارآمد تر و مورد قبول تر می شود.

ایجاد روابط قانونی هوشمندانه با شرکای کسب و کار

آیا شریک تجاری دارید؟ هنگامی که کسب و کار خود را راه اندازی می کنید باید این شراکت را در زمینه ی قانونی بیان کنید. وکیل شما می تواند به شما و شرکای شما در ایجاد و توافق بر یک رابطه ی قانونی قانع کننده کمک کند به طوری که برای همه در درازمدت سودآور باشد.

از ارتباطات وکیلتان استفاده کنید.

هر وکیل تجاری متخصص و باتجربه ای معمولا دارای ارتباطات گسترده ای است که با نفوذ در این شبکه ی ارتباطات به حل مشکلات و پیشرفت کسب و کار شما کمک خواهد کرد.

از قانون پیروی کنید.

ندانستن یک دفاع نیست. متاسفانه بسیاری از افراد به جرائمی متهم می شوند که نمی دانستند در آن زمان مرتکب جرم شده اند، به خصوص تخلفات اداری. با داشتن یک وکیل تجاری شما می توانید اطمینان حاصل کنید که شرکت شما مطابق با تمام قوانین اداره می شود و از اقامه دعوی پرهزینه جلوگیری می کند.

چگونه خدمات مورد نیاز خود را به بهترین وکیل بسپاریم؟

بهترین وکلا برای شرکت تجاری شما کسانی هستند که تخصص در بحث های کسب و کاری تنظیم قراردادهای تجاری دارند. برای انتخاب بهترین وکیل برای شما، دادسان شرایطی را از جمله

 • رزومه
 • قیمت پیشنهادی از چند وکیل
 • امتیاز سایر کاربران به وکلا

را در نظر گرفته است و کافی است درخواست خود را ثبت فرموده تا موارد فوق را از چند وکیل دریافت بفرمائید.

هزینه مشاوره با وکیل متخصص شرکت های تجاری چگونه است؟

هزینه مشاوره با وکیل متخصص شرکت تجاری در بازه قیمتی زیر قرار دارد.

50 هزار تومان 500 هزار تومان
ویژگی های دادسان
تصویر یک مثلث با سه خط در زیر آن که حرکت مثلث را به سمت بالا القا می کند به منظور توضیحات درباره ی سریع و اقتصادی بودن دادسان

سریع و اقتصادی

تصویر یک ستاره ی گرافیکی به منظور ارائه ی توضیحات درباره ی وکلای دادسان

وکلای متخصص

تصویر کره ی زمین به صورت گرافیکی به منظور نمایش پوشش سراسری دادسان

پوشش سراسری

تصویر سپر به صورت گرافیکی به منظور نمایش امنیت دادسان

حافظ حریم شخصی

نظرات برخی از کاربران دادسان

نظر حسین مهاجر درباره ی دادسان
تصویر گرافیکی موسس دکتر استارتاپ همراه با آدرس سایت دکتر استارتاپ

نظر حسین مهاجر درباره ی دادسان

تصویر گرافیکی موسس دکتر استارتاپ همراه با آدرس سایت دکتر استارتاپ

سوالات متداول

چرا من باید از سامانه دادسان استفاده کنم؟

زیرا در دادسان بیش از 500 وکیل فعالیت می کند و دادسان رزومه و قیمت پیشنهادی چند وکیل متخصص در موضوع شما را برایتان رایگان ارسال میکند و شما میتوانید پس از مقایسه وکلا، وکیل مورد نظر خود را برای تنظیم یا بررسی قرارداد انتخاب کنید و کار خود را پس از جلسه حضوری یا تلفنی به ایشان بسپارید.

ثبت درخواست و دریافت رزومه و دستمزد پیشنهادی وکلا از طریق دادسان شامل هزینه است؟

هزینه ثبت درخواست و ارسال رزومه و دستمزد پیشنهادی وکلا برای شما رایگان است.

بعد از ثبت درخواست چه اتفاقی برای درخواست من می افتد؟

بعد از ثبت درخواست، رزومه و قیمت پیشنهادی چند وکیلی که پرونده های مشابه موضوع شما داشته اند را در بازه زمانی یک ساعت تا یک روز کاری رایگان دریافت می کنید و پس از مقایسه وکیل خود را انتخاب کرده و جلسه مشاوره را مطابق میلتان حضوری یا تلفنی برگذار می کنید.

نحوه ارتباط کاربر با وکلا چگونه است؟

برای اعطای وکالت، کاربر باید با وکیل جلسه حضوری داشته باشد.

وکلا چگونه ارزیابی می شوند؟

وکلا بر اساس پرونده های گذشته و قرارداد هایی که تنظیم کرده اند، از منظر تخصص دسته بندی شده و علاوه بر این موضوع، در سایت دادسان امتیاز و نظرات سایر کاربرانی که از خدمات این وکلا استفاده کرده اند نمایش داده می شوند که سنجه مناسبی برای ارزیابی وکلا توسط کاربر می باشد.

پرداخت ها به چه صورت است؟

وکالت:

هزینه وکالت در تمامی مراحل توسط وکیل اخذ می شود.

می توانید به راحتی از طریق دادسان بهترین خدمات را از بهترین وکلای شرکت تجاری دریافت کنید.
دریافت رزومه و قیمت پیشنهادی از چند وکیل