نیاز به وکیل دعوی علیه شرکت دارید؟

ثبت نام

اقامه دعوی علیه شرکت

برخی از مشتریان ما لوگوی شرکت G.A.T آلمان Nikstarter logo - Black & White لوگوی هلدینگ بنتا

برخی از مشتریان ما

لوگوی شرکت G.A.T آلمان Nikstarter logo - Black & White لوگوی هلدینگ بنتا
مراحل کاری دادسان
 • 1 درخواست حقوقی خود را ثبت کنید.
 • 2 رزومه و دستمزد چند وکیل متخصص را دریافت می کنید.
 • 3 وکیل خود را انتخاب نمایید.
 • 4 جلسه حضوری یا تلفنی داشته باشید.

معمولا اختلافات تجاری بین شرکای کسب و کار، بین یک کسب و کار و پیمانکار و یا بین تامین کنندگان یا مشتریان به وجود می آید. اختلافات زمانی رخ می دهد که مقدار پول پرداختی یا خدمات موردنظر و یا به طور کلی هر آنچه که در قرارداد ذکر شده است، اجرا نشده باشد.

متداول ترین اختلافات تجاری زمانی رخ می دهد که یک محصول خاص (کالا یا خدمت) با شرایط مندرج در ضمانت نامه مطابقت نداشته باشد و یا به مصرف کننده آسیب برساند. یک مثال رایح دیگر از اختلافات تجاری، اختلافات بین کارفرمایان و کارمندان فعلی، سابق و یا بالقوه است. اگر کارکنان از طرف یک شرکت مورد تهدید یا اذیت قرار بگیرند، حق دارند ادعاهای کسب و کار را ثبت کنند.

در حالی که هیچ کسب و کاری نمی تواند در برابر اختلافات تجاری مصونیت داشته باشد، اقدامات پیشگیرانه ی خاصی قطعا می تواند احتمال وقوع آن هارا کاهش دهد.

چگونه از اختلافات شرکت های تجاری جلوگیری کنیم؟

تایید جزئیات به صورت کتبی

اکثر مناقشات به این دلیل رخ می دهند که هیچ توافق روشن، روال یا قراردادی برای اشاره ی طرفین به آن وجود ندارد. می توان با داشتن یک قرارداد کتبی قبل از عرضه ی خدمات از این مناقشات اجتناب کرد. اطمینان حاصل کنید که تمامی شرایط، از جمله جزئیات مربوط به پرداخت، در این توافقنامه گنجانده شود و همه ی طرفین درگیر آن را امضا کنند.

سیاست ها و رویه ها باید برای کارمندان و پیمانکاران توسعه داده شود تا از مناقشات آتی اجتناب شود. کارمندان نیز باید یک قرارداد استخدام داشته باشند. توصیه می شود زمانی که در حال توسعه و تنظیم قراردادها هستید به دنبال یک مشاور قانونی باشید.

قبل از امضای قرارداد آن را بخوانید!

اگر قراردادی را امضا کنید ملزم به رعایت تمام شرایط موجود در آن هستید. دقت کنید که تمام قراردادها را قبل از امضا کردن مطالعه کرده و اگر در فهم برخی عبارات موجود دچار مشکل هستید از مشاور قانونی کمک بگیرید.

توسعه ی روابط

داشتن روابط خوب و صادقانه با مشتریان و تامین کنندگان به رفع اختلافات کمک خواهد کرد. مطمئن شوید که آنها می دانند در صورت بروز اشکالات چطور به شما بازخورد دهند. اگر شکایتی دریافت می کنید سریعا به آن رسیدگی کنید.

اگر کسب و کار شما مقصر است با مشریان خود صادق باشید، همچنین مشکلات را نادیده نگیرید زیرا فقط باعث بدتر شدن اوضاع می شود.

سازماندهی

چند نسخه از تمام قراردادهای امضا شده ی خود را در یک مکان نگهداری کنید تا به راحتی قابل دسترس باشند. یک سیستم داشته باشید تا شما را از تاریخ های مهم و جزئیات آنها مطلع کند تا به هر دلیلی شرایط را فراموش یا نقض نکنید زیرا فراموش کردن موارد موجود در قرارداد منجر به اختلاف در مسیر کار می شود.

کارکنان خود را آموزش دهید.

کارکنان باید در زمینه ی نحوه ی رسیدگی به شکایات مشتریان و بازخوردهای منفی به شیوه ای مناسب و حرفه ای آموزش دیده باشند. یک فرآیند مدیریت شکایت برای کارکنان که در صورت نیاز به آن مراجعه کنند تهیه و ثبت کنید.

اطمینان حاصل کنید که تمام کارکنان از حیطه ی اختیارات خود برای وارد شدن به قرارداد از طرف شما آگاه هستند.

الزامات قانونی مربوط به خود را بشناسید.

الزامات قانونی بسیاری وجود دارند که شما باید از زمان راه اندازی کسب و کار از آنها آگاه باشید. درک و رعایت این تعهدات به منظور اجتناب از مناقشات و هزینه های اضافی برای کسب و کار شما حائز اهمیت است.

مشاوره بگیرید.

صبر نکنید تا یک مشکل رخ دهد و سپس به دنبال حل آن بروید. از همان ابتدا به دنبال کمک و بازخورد از وکیل یا مشاور تجاری حرفه ای خود باشید تا مطمئن شوید که سیستم های خوبی برای به حداقل رساندن پتانسیل اختلافات وجود دارد.

چرا برای داوری دعاوی شرکت های تجاری به وکیل نیاز داریم؟

برای هر وضعیتی که ممکن است تاثیری قانونی بر کسب وکار شما داشته باشد باید بلافاصله با وکیل مشورت کرد. یک وکیل توانایی شما برای درک مسائل مهم قانونی را بهبود می بخشد. برای صاحبان کسب و کار وضعیت های ویژه ای پیش می آید که برای حل آن نیاز به دانش و توانایی وکیل متخصص شرکت تجاری دارند. داوری دعاوی شرکت های تجاری نیز یکی از شرایط ویژه ای است که داشتن وکیل در سرعت و بهبود روند نتیجه گیری آن اهمیت زیادی دارد.

چه زمانی یک وکیل دعاوی شرکت های تجاری می تواند به ما کمک کند؟

اختلافات تجاری می تواند بسیار پیچیده، زمان گیر و دشوار باشد. یک وکیل تجاری متخصص می تواند به شما کمک کند که اختلافات تجاری خود را حل کنید. قانون دامنه ی وسیعی دارد و یکی از حوزه های آن دعاوی شرکت های تجاری است. یک وکیل دعاوی شرکت های تجاری، یک کارشناس حقوقی است که نماینده ی منافع عمومی در یک مناقشه است. هدف وکیل، حفاظت از حقوق شرکت موردنظر و دستیابی به بهترین نتیجه در پایان فرآیند دادرسی است.

در اینجا نمونه هایی از متداول ترین اختلافات تجاری که نیازمند کمک های قانونی هستند آورده شده است.

 • نقض قرارداد
 • مشاجرات در شرکت
 • بحث های مربوط به کلاهبرداری
 • اختلافات اموال معنوی
 • جمع آوری بدهی
 • شراکت یا اختلافات سهام
 • اختلافات استخدامی
 • نقض وظیفه ی امانتداری
 • ادعاهای مربوط به مسئولیت محصول

چگونه خدمات مورد نیاز خود را به بهترین وکیل بسپاریم؟

بهترین وکلا برای شرکت تجاری شما کسانی هستند که تخصص در بحث های کسب و کاری و دعاوی شرکت های تجاری دارند. برای انتخاب بهترین وکیل برای شما، دادسان شرایطی را از جمله

 • رزومه
 • قیمت پیشنهادی از چند وکیل
 • امتیاز سایر کاربران به وکلا

را در نظر گرفته است و کافی است درخواست خود را ثبت فرموده تا موارد فوق را از چند وکیل دریافت بفرمائید.

هزینه مشاوره داوری دعاوی شرکت های تجاری توسط وکلای متخصص چگونه است؟

هزینه مشاوره داوری دعاوی شرکت های تجاری در بازه قیمتی زیر قرار دارد.

50 هزار تومان 500 هزار تومان
ویژگی های دادسان
تصویر یک مثلث با سه خط در زیر آن که حرکت مثلث را به سمت بالا القا می کند به منظور توضیحات درباره ی سریع و اقتصادی بودن دادسان

سریع و اقتصادی

تصویر یک ستاره ی گرافیکی به منظور ارائه ی توضیحات درباره ی وکلای دادسان

وکلای متخصص

تصویر کره ی زمین به صورت گرافیکی به منظور نمایش پوشش سراسری دادسان

پوشش سراسری

تصویر سپر به صورت گرافیکی به منظور نمایش امنیت دادسان

حافظ حریم شخصی

نظرات برخی از کاربران دادسان

نظر حسین مهاجر درباره ی دادسان
تصویر گرافیکی موسس دکتر استارتاپ همراه با آدرس سایت دکتر استارتاپ

نظر حسین مهاجر درباره ی دادسان

تصویر گرافیکی موسس دکتر استارتاپ همراه با آدرس سایت دکتر استارتاپ

سوالات متداول

چرا من باید از سامانه دادسان استفاده کنم؟

زیرا در دادسان بیش از 500 وکیل فعالیت می کند و دادسان رزومه و قیمت پیشنهادی چند وکیل متخصص در موضوع شما را برایتان رایگان ارسال میکند و شما میتوانید پس از مقایسه وکلا، وکیل مورد نظر خود را برای تنظیم یا بررسی قرارداد انتخاب کنید و کار خود را پس از جلسه حضوری یا تلفنی به ایشان بسپارید.

ثبت درخواست و دریافت رزومه و دستمزد پیشنهادی وکلا از طریق دادسان شامل هزینه است؟

هزینه ثبت درخواست و ارسال رزومه و دستمزد پیشنهادی وکلا برای شما رایگان است.

بعد از ثبت درخواست چه اتفاقی برای درخواست من می افتد؟

بعد از ثبت درخواست، رزومه و قیمت پیشنهادی چند وکیلی که پرونده های مشابه موضوع شما داشته اند را در بازه زمانی یک ساعت تا یک روز کاری رایگان دریافت می کنید و پس از مقایسه وکیل خود را انتخاب کرده و جلسه مشاوره را مطابق میلتان حضوری یا تلفنی برگذار می کنید.

نحوه ارتباط کاربر با وکلا چگونه است؟

برای اخذ مشاوره کاربر می تواند حضورا به دفتر وکیل مراجعه کند یا به صورت تلفنی با وکیل در ارتباط باشد.

وکلا چگونه ارزیابی می شوند؟

وکلا بر اساس پرونده های گذشته و قرارداد هایی که تنظیم کرده اند، از منظر تخصص دسته بندی شده و علاوه بر این موضوع، در سایت دادسان امتیاز و نظرات سایر کاربرانی که از خدمات این وکلا استفاده کرده اند نمایش داده می شوند که سنجه مناسبی برای ارزیابی وکلا توسط کاربر می باشد.

پرداخت ها به چه صورت است؟

قرارداد:

پس از مقایسه وکیل خود را انتخاب کرده و برای شروع همکاری 50% ابتدایی را پرداخت نموده و مطابق میلتان جلسه توضیحات تکمیلی به وکیل را حضوری یا تلفنی برگذار می کنید، الباقی هزینه توسط دادسان اخذ شده و پس از تایید پایان کار توسط وکیل و کاربر، هزینه با وکیل تسویه می گردد.

می توانید به راحتی از طریق دادسان بهترین خدمات را از بهترین وکلای داوری دعاوی تجاری دریافت کنید.
ثبت درخواست حقوقی
5.0 از 2 نظر

نظر شما ثبت شد